Popfestival Breda Barst
Postbus 1951 – 4801 BZ Breda
info@bredabarst.nl

  

 

 

Voorzitter: Jurgen, jurgen@bredabarst.nl
Festivalcoördinatie: Noëlle, noelle@bredabartst.nl
Financiën: Trudie, trudie@bredabarst.nl
Sponsorverzoeken: Laurens, sponsoring@bredabarst.nl
Programmering: Jurgen, boekingen@bredabarst.nl
Publiciteit: Linda, publiciteit@bredabarst.nl
Vrijwilligers: Romy, vrijwilligers@bredabarst.nl
Theater: Marcia, theater@bredabarst.nl
Voorrondes: Thalassa & Davy, voorrondes@bredabarst.nl
Facilitaire zaken: Jeroen, jeroen@bredabarst.nl
Horeca: Steffi, food@bredabarst.nl
Festivalmarkt: Dido Smit, info@festivalfair.eu

 

Voor klachten tijdens het festival kunt u bellen met de Milieuklachtenlijn van de gemeente Breda via telefoonnummer 14076 (24 uur bereikbaar).